Projektas „Saugesnis internetas“

logo draugiskas

 

Projekto „Saugesnis internetas“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete; skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis, suteikti visuomenei galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su elektroninėmis patyčiomis, žalingu turiniu ir kita nemalonia ar bauginančia patirtimi internete.

Projektą ,,Saugesnis Internetas“ (angl. ,,Safer Internet“) vykdo 4 organizacijų konsorciumas: Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija “Langas į ateitį” bei VšĮ “Vaikų linija”. Projekto partneris - TEO LT, AB.

Dalinamės medžiaga, kuri gali būti naudinga naudinga organizuojant saugesnio interneto veiklas mokyklose ar bibliotekose, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Skirtingoms amžiaus grupėms tinkama medžiaga ir veiklos pažymėtos specialiais simboliais:
children – veiklos, tinkamos vaikams ir jaunuoliams
adult – veiklos, tinkamos suaugusiems 

Kviečiame naudotis!

Žinių patikrinimo testai

Pateikiame saugesnio interneto ir naudojimosi kompiuteriu žinių įsivertinimo testus, skirtus ir vaikams, ir suaugusiems. Galima netgi suorganizuoti rungtynes, kas saugiau moka elgtis internete ar naudotis kompiuteriu!

Skaityti daugiau...

Saugios e. erdvės ženklas

Europos mokyklų tinklas „European Schoolnet“ sukūrė „Saugios e. erdvės ženklą“ – Europos mokyklų akreditavimo sistemą. Tai yra didžiulis žingsnis į priekį, siekiant plėtoti ir palaikyti aukštus saugios e. erdvės standartus.

 Kviečiame Lietuvos mokyklas jungtis į „Saugios e. erdvės ženklo“ bendruomenę!

Skaityti daugiau...

Papildoma medžiaga

Čia pateikta naudinga informacija vaikams, tėvams, mokytojams ir visiems suaugusiems, kuriems rūpi vaikų saugumas ir privatumas, naudojantis internetine  erdve.

Skaityti daugiau...