Prie banko paslaugų internetu sistemos galima prisijungti adresu https://e.seb.lt/.

Prieš tai reikia su banku sudaryti internetinės bankininkystės sutartį, – tam reikia nuvykti į banko skyrių. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą — pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą.

Iš banko gausite sutartį su nurodytu atpažinimo kodu ir laikinuoju slaptažodžiu, taip pat slaptažodžių kortelę arba elektroninį kodų generatorių. Dar galima prie banko jungtis su savo elektroniniu ar mobiliuoju parašu, kuriuos suteikia įgaliotos organizacijos.

SEB banko paslaugų internetu svetainėje https://e.seb.lt/ pirmiausia parodoma prisijungimo forma. Čia galima pasirinkti prisijungimo priemonę (pavyzdžiui, generatorių arba kortelę).   

Pirmiausia įvedamas vartotojo atpažinimo kodas, kurį duoda bankas. Po to reikia įvesti vartotojo slaptažodį ir, priklausomai nuo sutartyje numatytos prisijungimo priemonės, atitinkamą slaptažodžių kortelės ar kodų generatoriaus kodą.

SEB bankas prisijungimas kortele-

Vartotojo slaptažodį žino tik pats vartotojas, negalima jo perduoti kitiems asmenims. Jis turi būti reguliariai keičiamas.

Slaptažodžių kortelėje pateikiama keliasdešimt kodų. Jie yra sunumeruoti eilės tvarka. Jei, kaip pavyzdyje, prašoma įvesti 23-iąjį slaptažodį, tokį reikia surasti slaptažodžių kortelėje ir įvesti.

SEB bankas prisijungimas slaptazodis-

Kodų generatoriumi naudojamasi panašiai – įvedamas šio generatoriaus atsakas į prisijungimo formoje nurodytą skaičių (pavyzdyje – 9757345). Kodų generatorius užtikrina žymiai didesnį prisijungimo saugumą, todėl jo naudotojams leidžiama atlikti bankines operacijas su didesnėmis sumomis.

Jei mokymuisi naudojatės savo interneto banku, atminkite, kad ten yra tikri pinigai, visus veiksmus atlikti reikia atsargiai ir apgalvotai! Medžiagos autoriai už pasėkmes neatsako!