Patogus būdas taupyti – indėliai, kurie gali būti nuo kelių dienų iki kelių metų trukmės. Tokio indėlio sutartį patogu sudaryti interneto banke. Toliau sužinosite, kaip padėti populiariausią taupomąjį indėlį.
Toliau aprašomi veiksmai yra meniu grupėje Pensija, taupymas ir investavimas.

    1. Pasirinkite Indėliai ir po to spragtelėkite Sudaryti naują indėlio sutartį.

    1. Užpildykite prašomus laukus: pasirinkite indėlio rūšį (terminuotas, terminuotas periodinis arba taupomasis), pasirinkite sąskaitą, kurioje esančiomis lėšomis sudarysite indėlį bei į kurią bus pervestos palūkanos, įrašykite sumą, kurią norite padėti, nurodykite indėlio terminą.

 

indelis2

  1. Indėlio terminas gali būti pratęstas automatiškai, jei pasibaigus terminui jo neatsiimsite. Jei to pageidaujate, pasirinkite Automatinio pratęsimo rūšį (nepratęsti, suma, suma ir palūkanos) ir kitas pratęsimo sąlygas. Automatiškai pratęstą indėlį visada galima atsiimti, prarandant tik po paskutinio pratęsimo priskaičiuotas palūkanas.
  2. Pasirinkus taupomąjį indėlį, jį galite bet kada papildyti. Kartu su indėliu rekomenduojama sudaryti „Periodinio mokėjimo“ sutartį, kurios pagalba patogiai papildysite indėlį ir taupysite lėšas. Pažymėjus „Sudaryti periodinį mokėjimą“, reikės užpildyti laukus: periodinio mokėjimą sąskaita, nuo kurios bus automatiškai pervedamos lėšos, periodinio mokėjimo sumą ir pervedimų dažnumą.
  3. Spragtelėkite Toliau, susipažinkite su indėlio sutarties sąlygomis. Jeigu su jomis sutinkate, spauskite Su sutarties sąlygomis susipažinau ir sutinku ir tęskite, kol patvirtinsite sutarties sudarymą.
  4. Savo indėlių sąrašą matysite meniu Pensija, taupymas ir investavimas spragtelėję nuorodą Mano indėliai; čia juos galėsite ir tvarkyti – prireikus nutraukti ar keisti automatinio pratęsimo sąlygas.