Perpratę šiuolaikines informacines technologijas, siekiame, kad jos būtų mums naudingos ir kasdien tarnautų gyvenimui palengvinti. Juk tam jos ir skirtos!

Nuo 2012 m. pabaigos veikianti ir nuolat atnaujinama mokymo svetainė epilietis.eu, kurioje rasite daugelio viešųjų bei verslo elektroninių paslaugų aprašymus, mokomąją medžiagą, žinių vertinimo testus ir kitus naudingus dalykus. Siūlomi net penki nuotoliniai informacinių technologijų bei verslo pradžios kursai, kuriuose į rūpimus klausimus atsakys kuratorius.

Naujoji svetainė tęsia asociacijos „Langas į ateitį“ 2008 m. pradėtus visuomenės mokymus internetu. Vykdant projektą „Lietuvos e. piliečiui – paslaugos internete“ buvo sukurta nemažai mokomosios medžiagos apie e. valdžios, e. bankininkystės ir kitas valstybės ir verslo paslaugas. Šią medžiagą atnaujinome, papildėme ir dabar pateikiame visiems, kurie nori elektroniniu būdu apmokėti sąskaitas, pigiau ar patogiau pirkti internetu, užsiregistruoti pas gydytoją ar deklaruoti pajamas.

Kviečiame Jus užsukti į nemokamą mokymosi svetainę epilietis.eu, perprasti e. paslaugų naudą ir padaryti savo gyvenimą patogesnį! Svetainės medžiaga nuolat atnaujinama, todėl tikimės, kad ji Jums bus naudinga ne vienus metus.

Apie asociaciją “Langas į ateitį”, jos veiklą ir projektus skaitykite https://www.langasiateiti.lt.