Dar nesate internetinės bankininkystės vartotojai, tačiau smalsu sužinoti, kas ten viduje, paprasta naudotis ar sudėtinga, viskas suprantama iš pirmo žvilgsnio, ar reikia tam ilgai ruoštis ir sunkiai mokytis?

Išbandykite patys internetinės bankininkystės paslaugas ir sužinokite, kaip pasitikrinti sąskaitų likučius, peržiūrėti  atliktus mokėjimus, sumokėti už paslaugas ar pervesti pinigų artimiesiems. Nors visi internetiniai bankai skiriasi, tačiau tai, ką dabar sužinosite, galėsite puikiausiai pritaikyti kiekvienam iš jų.

Visi veiksmai bus atliekami įsivaizduojamame banke ir su įsivaizduojamais pinigais, todėl bandykite drąsiai!

Prisijungimas. Kiekvienas vartotojas prisijungia su jam banko skirtomis atpažinimo priemonėmis. Plačiau apie prisijungimo būdus. Šiame demonstraciniame banke prisijungti nereikia.


Plačiau apie prisijungimo būdus

Šiuo metu dauguma internetinių bankų siūlo bent po kelis prisijungimo būdus.

  • Smart ID” yra nemokama asmens tapatybės nustatymo priemonė, susieta su išmaniuoju įrenginiu. Pirmą kartą naudojantis reikės banko suteiktų atpažinimo priemonių. Naudojimosi pavyzdys (nuo 1:50 min.).
  • Mobilųjį parašą išduoda jūsų ryšio operatorius. Juo naudojantis galima prisijungti prie daugelio paslaugų internete. Kaip naudotis.
  • Kodų generatorius – senos, bet dar patikimos technologijos elektroninis prietaisas, kuris sukuria nepasikartojančius kodus, naudojamus vartotojui atpažinti. Instrukcija.
  • Kodų kortelės – atgyvenusi ir nelabai saugi prisijungimo priemonė. Visi bankai jų palaipsniui atsisako ir pereina prie patikimesnių technologijų. Kaip jos atrodė.

Prisijungimo duomenis gausite savo banke, pasirašę internetinės bankininkystės paslaugų sutartį.