Išankstinės registracijos svetainės adresas – http://www.sergu.lt. Joje paspauskite nuorodą Registracija pas gydytoją arba Išankstinė pacientų registracija.

Po to bus parodytas sveikatos priežiūros įstaigų sąrašas, Lietuvos žemėlapis ir gydytojų paieškos priemonės.

 

sergu2

Paspaudus nuorodą Pas šeimos gydytoją, iškart gausite Jums priskirto gydytojo pavardę ir galimybę pasirinkti vizito laiką. Prieš tai teks registruotis – įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį.
Jei savo paskyroje tvarkote kelių asmenų (pavyzdžiui, šeimos narių) registracijas, iš anksto reikia pasirinkti ir norimą asmenį.
Ieškant gydytojo pagal pavardę arba jo specialybę, pirma iš viršutinio meniu pasirinkite reikiamą gydymo įstaigą (Įstaiga), tuomet gautas gydytojų sąrašas bus ne toks didelis.
Jei pagal nuorodą Pas šeimos gydytoją gautumėte ne savo, o kito gydytojo pavardę, gali būti, kad jis pavaduoja jūsiškį arba nurodytas per klaidą. Tokiu atveju savo gydytoją susiraskite bendrame gydytojų sąraše.
Pavyzdyje – Paieška pagal gydytoją.

sergu3

Šalia gydytojo pavardės rodomas laisvų vizitų skaičius. Jį spragtelėjus pele, gausite detalų vizito datų sąrašą, kuriame pasirinkite norimą apsilankymo dieną ir laiką.

sergu4

Kadangi visi galimi laikai sąraše paprastai netelpa, norimą dieną ir valandą susirasite spausdami atitinkamas sąrašo filtro nuorodas arba spausdami mygtuką Pirmyn. Suradus ir spragtelėjus tinkamą vizito laiką, turėsite parašyti savo apsilankymo priežastį ir patvirtinti registraciją. Čia teks paskubėti, nes per 1 min. nepatvirtinus registracijos, laikas gali būti paskirtas kitam pacientui.

sergu5

Apie sėkmingą registravimąsi pranešama SMS žinute į Jūsų telefoną. Dieną prieš apsilankymą gausite dar vieną, priminimo žinutę.