Skaitmeninė savaitė 2021

Lietuvoje šią akciją nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį“, o šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” drauge su partneriais.  Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės savaitės“ renginius Lietuvoje ir Europoje rasite čia:

www.prisijungusi.lt

www.alldigitalweek.eu

 

 

Šiame skyrelyje dalinamės metodine medžiaga ir informacija, kuri gali būti naudinga šviečiamųjų veiklų organizatoriams „Skaitmeninės savaitės“ metu.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir kviečiame naudotis!


 

Atributika

„Skaitmeninės savaitės“ atributika, kuria kviečiame naudotis informuojant savo bendruomenę apie vyksiančias akcijos veiklas.

Skaitmeninės savaitės logotipas

Facebook viršelis

Facebook vizualas

Skaitmeninės savaitės plakatas A4

Skydeliai interneto svetainei

Pristatomasis straipsnis interneto svetainei

 


 

Akcijos grotažymės

 

#alldigitalweek2021
#PrisijungusiLietuva
#SkaitmenineSavaite

 


 

Konferencija

Konferencijos #PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme? transliacija iš Lietuvos Respublikos Seimo rūmų internetu.

Data: 2021 m. kovo 19 d. 10.00 val.

Projekto Prisijungusi Lietuva vykdytojai kartu su Respublikos Seimo kultūros komitetu kviečia Jus dalyvauti nuotolinėje konferencijoje, kurios  metu apžvelgsime skaitmeninio amžiaus iššūkius, Lietuvos gyventojų požiūrį ir pasirengimą jiems. Aptarsime mūsų šalyje sudarytas galimybes skaitmeniniams įgūdžiams ugdyti ir susipažinsime su projekto Prisijungusi Lietuva rezultatais savivaldybėse bei dalyvių įžvalgomis.

Renginio programą, registraciją ir transliacijos nuorodą rasite čia: https://www.prisijungusi.lt/renginiai/prisijungusilietuva-ar-prisijungeme/.

 


 

Motyvaciniai edukaciniai renginiai

Skaitmeninės savaitės metu kviečiame stebėti motyvacinius edukacinius renginius, kuriuose kasdien savo įžvalgomis dalinsis savo sričių ekspertai.

Renginiai  2021 m. kovo 22-26 dienomis.

Renginių tiesioginės transliacijos 2021 m. kovo 22-26 dienomis.

 


 

Veiklų metodinė medžiaga

Šiame skyrelyje pateikiame galimų šviečiamųjų skaitmeninės savaitės veiklų metodinę medžiagą. Kviečiame ją pritaikyti savo ir akcijos dalyvių poreikiams.

 

Savarankiško mokymosi medžiaga:

Siūlome mokytis savarankiškai ir daugiau sužinoti apie galimybes internete:

 

Testai:

Kviečiame pasitikrinti savo žinias.

 


 

Akcijos pristatymo transliacija

2021 m. kovo 2 d. 11.00 val. vyko bibliotekininkams skirta vaizdo transliacija internetu, kurioje pristatėme artėjančią „Skaitmeninę savaitę“. Kviečiame žiūrėti!

SKAIDRĖS SKAITMENINĖ SAVAITĖ 2021

 


 

Rezultatai / ataskaita

Pasibaigus „Skaitmeninei savaitei“, kviečiame bibliotekas pasidalinti informacija apie organizuotas veiklas, užpildant žemiau pateiktą ataskaitos formą.

Ataskaitą kviečiame pildyti pasibaigus visai savaitei, iki 2021 m. balandžio 2 d. Ataskaitą bibliotekininkus kviečiame pildyti asmeniškai, nurodant jūsų įsitraukimą į akcijos veiklas.

Konkurse laimėtojais bus išrinkti ir apdovanoti 10 kūrybiškiausių bibliotekininkų.

Ataskaitos formą pildykite čia.