Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo

 

Akcijos tikslas – ugdyti gyventojų sąmoningumą kibernetinio saugumo klausimais. Akciją koordinuoja Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūra (ENISA) ir Europos Komisija.

Daugiau informacijos – cybersecuritymonth.eu

Saugesnio interneto projektas, bendradarbiaudamas su ESET, jungiasi prie Europos kibernetinio saugumo mėnesio iniciatyvos ir kviečia susimąstyti, ar tikrai internete elgiamės saugiai ir atsakingai. Saugesnio interneto mėnesio temos: 1) slaptažodžių higiena, 2) socialinė inžinerija, 3) e. pašto saugumas, 4) išpirkos reikalaujančios programos.

logo2 meskis be fono
langasiateiti logo

 

Kviečiame jungtis prie Europos kibernetinio saugumo mėnesio veiklų! Pateikiame aktualią akcijos informaciją ir veiklas, kuriose galite dalyvauti spalio mėnesį.

 


Atributika

Akcijos logotipas

Facebook viršelis

Grotažymės: #CyberSecurity, #CyberSecMonth, #SaugusInternete, #ThinkB4Uclick

 


Kibernetinio saugumo mokymai

Praktinė sesija „Ką mokytojams ir jų mokiniams būtina išmanyti apie kibernetines grėsmes?“

Data: spalio 7 d. 15:00 – 16:30 val.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu (registracija į mokymus bus paskelbta netrukus).

Mokymai skirti švietimo darbuotojams, pedagogams ir edukacine veikla užsiimantiems specialistams. Jų metu ESET atstovas trumpai, aiškiai pristatys aktualiausias ir būtiniausias kibernetinio saugumo taisykles, aptars saugaus nuotolinio darbo principus.

 


Viktorinos

Akcijos metu vyks dvi „Kahoot“ viktorinos, kurių laimėtojai bus apdovanoti ESET ir Saugesnio interneto projekto įsteigtais prizais.

Nuoroda į pirmąją viktoriną bus paskelbta spalio 11 d.

Nuoroda į antrąją viktoriną bus paskelbta spalio 25 d.

 


Programėlės išmaniesiems įrenginiams

Saugesnio interneto ir kritinio mąstymo edukacijai skirtos dvi projekto „Prisijungusi Lietuva“ parengtos išmaniosios programėmės. Programėles nemokamai galima parsisiųsti iš Google Play ir Apple Store parduotuvių.

Programėmė „Saugesnis internetas“

Kritinio mąstymo žaidimas „Redakcija 2030“