Skaitmeninė savaitė 2020

Lietuvoje šią akciją nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį“, o šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” drauge su partneriais.  Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės savaitės“ renginius Lietuvoje ir Europoje rasite čia:

www.prisijungusi.lt

www.alldigitalweek.eu

 

 

Šiame skyrelyje dalinamės metodine medžiaga ir informacija, kuri gali būti naudinga šviečiamųjų veiklų organizatoriams „Skaitmeninės savaitės“ metu.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir kviečiame naudotis!


 

Atributika

„Skaitmeninės savaitės“ atributika, kuria kviečiame naudotis informuojant savo bendruomenę apie vyksiančias akcijos veiklas.

Skaitmeninės savaitės logotipas

Facebook viršelis

Skaitmeninės savaitės plakatas A3

Skydeliai interneto svetainei

Akcijos plakatas su veiklomis

Pristatomasis straipsnis interneto svetainei

Veiklų dalyvio pažymėjimas

Instrukcija registracijai Europos žemėlapyje


 

Akcijos grotažymės

 

#alldigitalweek
#SkaitmenineSavaite
#PrisijungusiLietuva

 

Transliacijos

 

Konferencijos „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” transliacija internetu

  Dėmesio! Konferencija atšaukta.

  Data: 2020 m. kovo 23 d. 11.00 val.

  Š. m. kovo 23 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose asociacija „Langas į ateitį“ kartu su LR Seimo ekonomikos komitetu organizuoja konferenciją „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.

  Konferencijoje bus apžvelgti skaitmeninio amžiaus iššūkiai, valstybės taikomos priemones skaitmeninių įgūdžių ugdymui, projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslai ir rezultatai, akcentuojamas Lietuvos viešųjų bibliotekų pasirengimas skaitmeniniams uždaviniams, tuo pabrėžiant jų indėlį kuriant gerovės valstybę.

  Transliacijos data: 2020 m. kovo 26 d. 11:00 val.

  Diskusijos moderatorius Aurelijus Katkevičius.

  Diskusijos dalyviai:

  Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentas dr. Nerijus Čepulis ir advokatas, advokatų profesinės bendrijos WINT partneris Andrius Iškauskas.

   


   

  Veiklų metodinė medžiaga

  Šiame skyrelyje pateikiame galimų šviečiamųjų skaitmeninės savaitės veiklų metodinę medžiagą. Kviečiame ją pritaikyti savo ir akcijos dalyvių poreikiams.

  Testai įvairaus amžiaus dalyviams

   


   

  Konkursas „Bibliotekos herojai“

  Kviečiame bibliotekininkus ir e. skautus pasidalinti istorijomis apie įvykusias skaitmeninių įgūdžių bibliotekų lankytojų konsultacijas.

  Darbai konkursui turi būti siunčiami iki š. m. balandžio 6 d.

  Visa informacija – konkurso taisyklėse.

   


   

  Akcijos pristatymo transliacija

  2020 m. vasario 27 d. 11.00 val. iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyks transliacija internetu „Skaitmeninė  savaitė Jūsų bibliotekoje“, kurioje pristatysime artėjančią „Skaitmeninę savaitę“ ir siūlomas veiklas akcijos metu. Kviečiame žiūrėti!

  DĖMESIO. Transliacijoje minima kovo 23 d. konferencija atšaukta.


   

  Rezultatai / ataskaita

  Pasibaigus neeilinei „Skaitmeninei savaitei“, kviečiame bibliotekas pasidalinti informacija kaip Jums sekėsi organizuoti šios savaitės veiklas nuotoliniu būdu.

  Ataskaitą kviečiame pildyti visas, prie teminės akcijos įgyvendinimo prisidėjusias, bibliotekas, iki 2020 m. balandžio 3 d.

  Prašome atsakyti į kelis klausimus čia. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwyoIje3Xn3fo6NP-gusGcZcEwAgAd3EGZ92auMhpMRaGIoA/viewform