Skaitmeninė savaitė 2019

Lietuvoje šią akciją nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį“, o šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” drauge su partneriais.  Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės savaitės“ renginius Lietuvoje ir Europoje rasite čia:

www.prisijungusi.lt

www.alldigitalweek.eu

 

KAS? KADA?

2019 m. kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyks kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

KUR?

Į akcijos renginius, organizuojamus 36 šalių skaitmeninių  kompetencijų centruose, bibliotekose, mokyklose, bendruomenių centruose kasmet įsitraukia per 100 tūkst. Europos gyventojų.

KAM SKIRTA?

„Skaitmeninės savaitės“ tema Lietuvoje 2019 m. – skaitmeninės technologijos ugdymui. Savaitės veiklos skirtos mokyklų bendruomenėms (mokytojams, mokiniams, administracijai, tėvams); neformalaus ugdymo organizatoriams (bibliotekininkams ir t.t.),  būsimiems pedagogams.

KAS VYKS?

Kviečiame tapti šios iniciatyvos dalimi ir organizuoti savo veiklas, drauge informuoti apie skaitmeninių technologijų svarbą ugdymui bei dalyvauti akcijos skelbiamuose renginiuose.


Šiame skyrelyje dalinamės metodine medžiaga ir informacija, kuri gali būti naudinga šviečiamųjų veiklų organizatoriams „Skaitmeninės savaitės“ metu.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir kviečiame naudotis!

 

Atributika

„Skaitmeninės savaitės“ atributika, kuria kviečiame naudotis informuojant savo bendruomenę apie vyksiančias akcijos veiklas.

Skaitmeninės savaitės logotipas

Skydelis interneto svetainei

Pristatomasis straipsnis interneto svetainei

Informacinis akcijos plakatas

Akcijos plakatas su veiklomis

Veiklų dalyvio pažymėjimas

Išankstinė registracija Europos žemėlapyje


 

Akcijos grotažymės

 

#alldigitalweek
#SkaitmenineSavaite
#PrisijungusiLietuva

 

Veiklų metodinė medžiaga

Šiame skyrelyje pateikiame galimų šviečiamųjų veiklų metodinę medžiagą. Esant poreikiui, ją kviečiame pritaikyti savo ir akcijos poreikiams.


 

Konkursas bibliotekininkams

Konkursas bibliotekininkams „Biblioteka išmaniam ugdymui“


 

Akcijos pristatymo transliacija

2019 m. vasario 26 d. 11:00 val. iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyks bibliotekininkams skirta vaizdo transliacija, kurioje pristatysime artėjančią „Skaitmeninę savaitę“ ir atsakysime į kylančius klausimus.


 

Rezultatai / ataskaita

Pasibaigus „Skaitmeninei savaitei“, kviečiame bibliotekas pasidalinti informacija apie organizuotas veiklas, užpildant žemiau pateiktą ataskaitos formą.

Ataskaitą kviečiame pildyti pasibaigus visai savaitei, iki 2019 m. balandžio 3 d. Lauksime vienos ataskaitos iš viešosios bibliotekos (tai yra į vieną ataskaitą įtraukiant ir filialuose vykusias veiklas).

Ataskaitos formą pildykite čia.